Vyhledávání


Kontakt

Casa Angelo
Františka Křížka 25 Praha 7 170 00

+420 602 691 465

E-mail: info@casa-angelo.cz

Angelo Repilado - majitel a učitel nejen salsy

 

Kubánec, v jehož tanečním projevu se snoubí afrokubánský cit pro rytmus a latinský temperament. Jeho ohromná muzikálnost pramení i z faktu, že je potomkem velikána kubánské a celosvětové hudby a  držitele Grammy, Francisca Repilado, vystupujícího pod uměleckým jménem Compay Segundo, který dokázal se svými hity jako Chan Chan (Buena Vista Social Club) roztančit celý svět. Angelo se tanci věnuje od dětství, v mládí se účastnil tanečních soutěží a tančil v tanečních skupinách různé taneční styly.

Na kurzech Angela Repilado, "ochutnáte" salsu tak, jak se tančí na Kubě a  velmi pravděpodobně na vás dýchne i srdce unášející a pulsující atmosféra filmu Buena Vista Social Club. Snahou Angela je naučit své studenty tančit srdcem a  naslouchat a porozumět této, na rytmus tolik bohaté, hudbě. Pokusí se zasvětit vás do jemných nuancí přirozeného "latino" pohybu a nechat vás proniknout do tajů kubánské taneční duše.

Angelo tančí nejen salsu, v jeho repertoáru najdete také kubánskou rumbu, kubánský folklor, son, rueda de casino, bachatu aj. Více než 13ti leté zkušenosti  s výukou tanců v ČR jsou zárukou toho, že z každé hodiny odejte bohatší o nové kroky či figury a  také si upevníte svůj taneční styl, na kterém si Angelo velmi zakládá. Každá lekce s Angelem je rozhodně skvělý zážitek!

V Casa Angelo vede kurzy salsy pro všechny úrovně, bachaty a nově také CubaMix - lekce pouze pro ženy.

Více o Angelovi a jeho aktivitách naleznete také na www.angelo-salsa.cz


Eva  Santana - samba fit a latinomix pro ženy

Eva se od malička věnovala sportu a hudbě. Vystudovala sportovní managementi na FTVS UK. Vyzkoušela mnoho druhů tance od klasických přes břišní, flamengo a salsu. Poté co navštívila Brazílii se zamilovala do místních rytmů. Brazílii navštívila 8x a učila se tam tančit nejen na kurzech ale i na ulici. V ČR hostovala jako vlajkonoška u TamTam Batucady.

V Casa Angelo vede kurz Samba fit.

 

Tereza Bernardová a Andrej Mikulka

Zakladatelé inSpiral Dance Company, držitelé titulu "Master of Arts in Dance Performance" se zaměřením nairský tanec, který získali po úspěšném studiu na Irish World Academy of Musicand Dance při Univerzitě v Limericku v Irsku. Oba mají dlouholetou tanečnípraxi a jsou vyhledávanými lektory v ČR i v zahraničí. Vystupovali v několikairských tanečních show a měli možnost spolupracovat s významnými osobnostmiirské hudební a taneční scény.